ایمپلنت اقساطی

ایمپلنت دندان امروزه بهترین گزینه برای جایگزینی دندان های از دست رفته یا ناپدید شده است و پتانسیل ماندگاری بالایی دارد. البته، مانند هر چیزی که از فناوری پیشرفته و خدمات متخصصان ماهر برخوردار باشد، درمان کاشت ارزان نیست چون یک سرمایه گذاری طولانی مدت محسوب می شود.
هیچ دو بیماری دقیقاً یکسان نیستند، بنابراین ممکن است هزینه ایمپلنت با توجه به وضعیت دندان و فک آنها متفاوت باشد. پس از مشاوره و ارزیابی اولیه با ارائه دهنده ی دندان اکسپرس دارای گواهینامه، شما یک برنامه درمانی شخصی را برای پیشبرد پرداخت هزینه های درمانی خود دریافت خواهید کرد.

انجام ایمپلنت به صورت اقساطی

با توجه به اینکه هزینه های کاشت ایمپلنت بسیار زیاد است و ممکن است برای برخی از بیماران مقرون به صرفه نباشد، و شاید پرداخت هزینه ی آن برای برخی به هیچ وجه امکان پذیر نباشد، پزشک متخصص، ممکن است با این امر فرایند درمانی را امکان پذیرتر کند. پرداخت به مراکز دیگر و در عین حال به مدت طولانی تر (به شکلی که فشار مالی بر بیمار ایجاد نکند).
در کشور ما وام های دولتی برای کارهای دندانپزشکی موجود نیست. برای رویارویی با این هزینه ی بالا، پرداخت اقساطی پیشنهاد میشود. این گزینه به شما این امکان را میدهد ماهیانه هزینه ی ایمپلنت، روکش و سایر هزینه های گران قیمت دندان را پرداخت کنید. متغیرهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد، بنابراین مهم است که درباره گزینه های خود تحقیق کرده و شرایط مالی خود را نسبت به آن بسنجید.
باید برای شروع اقساط یک قسط پرداخت شود تا مرکز خدمات درمانی اطمینان حاصل کند که شما قادر به پرداخت اقساط ماهیانه هستید.
آیا شما نیز یک دندان، چندین دندان یا تمام دندان های خود را از دست داده اید؟ اگر شما هم این مشکل را دارید، ایمپلنت، یک درمان ترمیمی انقلابی و دائمی برای دندان های از دست رفته ی شماست.
قیمت ایمپلنت از سایر خدمات دندانپزشکی بالاتر است، زیرا مسئولیت ها و خدمات بیشتری نسبت به سایر درمان ها و مواد و قطعات بیشتری نسبت به سایر خدمات دارد که هزینه آن بسیار گران است. از طرف دیگر، بیشتر این هزینه ها صرف مواد اولیه می شود که این امر باعث افزایش هزینه کاشت می شود.
هزینه کاشت بستگی به استاندارد کاشت دارد. اگر از ایمپلنت های غیر استاندارد برای پایین آوردن هزینه کاشت دندان استفاده کنید، ممکن است آسیب های زیادی به فک و لثه تان وارد کنید و عمر ایمپلنت خود را کاهش دهید.

ایمپلنت اقساطی

تامین بودجه درمان ایمپلنت

بیماران اغلب بیشتر یا تمام هزینه های درمان ایمپلنت را در طی یک دوره زمانی مالی تأمین می کنند. از آنجا که روش های افزایش طول عمر، مانند دندان اکسپرس "انتخابی" محسوب میشوند، هزینه ی بالایی دارند. بنابراین، اگر به ایمپلنت نیاز دارید و می خواهید آن را انجام دهید، روش های پرداخت هزینه ی آن چیست؟

فواید پرداخت اقساطی ایمپلنت:

هزینه درمان شما را بدون هیچ گونه بهره ای پوشش می دهد.
به شما امکان می دهد بلافاصله درمان خود را شروع کرده و وقت دکتر خود را از قبل رزرو کنید.
درخواست یا تأیید لازم نیست.
برنامه پرداخت شخصی ماهانه هزینه ها به ترتیب ثابت یا بدهی مستقیم در طی یک دوره زمانی توافق شده برایتان مشخص میشود.
هزینه درمان خود را - بدون بهره - در یک بازه زمانی توافق شده (در طول مدت زمان مورد نیاز برای درمان) پرداخت کنید.

صرفه جویی در هزینه ایمپلنت

کل فرآیند کاشت دندان طی چند ماه انجام می شود. اولین قدم نصب بدنه ایمپلنت است. با دندانپزشک خود مشورت کنید و اگر ضرورتی برای نصب سریع دندانتان نبود می توانید ابتدا بدنه ی ایمپلنت را نصب کنید و در نوبت بعدی بقیه ی کار های ایمپلنت را انجام دهید اینگونه با خیال راحت در چند نوبت هزینه ایمپلنت خود را پرداخت میکنید.زداندانپزشک برای داخل شدن ایمپلنت برش کوچکی بر روی لثه ایجاد میکند که معمولا دچار خونریزی نمیشود و بخیه کردن در این قسمت ضروری نیست پس شما می توانید با بخیه نکردن این بخش نیز در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

آیا بیمه پزشکی رویه ایمپلنت را پوشش می دهد؟

دندانپزشک شما می تواند به این سؤال با جزئیات بیشتری پاسخ دهد، اما بیمه پزشکی به طور معمول برای پوشش ایمپلنت طراحی نشده است. برای یک جواب قطعی بهتر است با ارائه دهنده بیمه پزشکی خود تماس بگیرید.

ایمپلنت اقساطی

عواقب عدم انجام ایمپلنت

وقتی هزینه ایمپلنت با دندان اکسپرس را در نظر میگیرید، یک سوال مرتبط وجود دارد که باید بپرسید "هزینه مالی عدم اقدام فوری برای بازگرداندن لبخند، اعتماد به نفس و توانایی خوردن غذاها چیست؟"
همانطور که معلوم است، هر چه فرد منتظر دریافت ایمپلنت باشد، فک او با گذشت زمان بیشتر از بین خواهد رفت. افزایش سطح افتادگی استخوان فک ممکن است منجر به هزینه بالاتر شود زیرا ممکن است انجام عمل کاشت در چند مرحله، نه یک روز ضروری باشد.
که خوشبختانه، با اقدام سریع برای حفظ سلامتی و لبخند می توانید از این امر جلوگیری کنید.

دریافت تخفیف 15% درصدی مانادنت ویژه مراجعه کنندگان از طریق سایت
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17 و پنجشنبه ها 8 الی 13 آماده پاسخگویی به شما هستیم