هزینه جراحی لیفت لثه

لیفت لثه زمانی انجام می‌شود که ارتفاع لثه افراد به قدری زیاد باشد که هنگام لبخند زدن، بیشتر قسمت‌های لثه نمایان شود. مسئله‌ای که می‌تواند اعتماد به نفس افراد را هنگام خندیدن به حداقل برساند و حتی امکان لبخند زدن را نیز از آن‌ها بگیرد. لیفت لثه که در اصطلاح پزشکی به جینجیوکتومی معروف است به دو روش جراحی و افزایش طول تاج دندان انجام می‌شود.
به طور کلی زمانی لیفت لثه انجام می‌شود که لب بالایی فرد کوتاه باشد، بافت استخوانی اطراف دندان‌ها پیشروی داشته باشند، پوشش بافت لثه‌ای بیش از حد باشد و فرم استخوان‌های فک نامیزان باشند. لیفت لثه در یک جلسه انجام می‌شود که در آن پزشک بسته به تشخیص خود از طریق برش لثه یا لیزر استفاده می‌کند. در روش برش لثه، قسمت‌های اضافی آن توسط تیغ بریده شده و سپس به سمت بالا بخیه می‌شوند تا تاج‌های دندان‌ نمایان‌تر شوند. در روش لیزر نیز پزشک قسمت‌های اضافی لثه را با روش‌های خاص پنهان می‌کند. اما، اصلی‌ترین دغدغه افراد برای انجام لیف لثه هزینه آن است. با ما همراه باشید تا شما را با عوامل موثر بر قیمت لیفت لثه آشنا کنیم.

هزینه جراحی لیفت لثه

هزینه های جراحی لیفت لثه

قیمت لیفت لثه به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به مهمترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • میزان تحلیل لثه

طبق مطالعات انجام شده، تحلیل لثه ممکن است در بسیاری از افراد سالم رخ بدهد. افرادی که بهداشت دهان و دندان خود را رعایت نمی‌کنند، باعث می‌شوند تا لثه‌ها تحلیل رفته و کم‌کم قسمت‌های تاج دندان را بپوشانند. امری که موجب می‌شود تا در هنگام خندیدن لثه‌ها نمایان شوند و لبخند فرد را زشت جلوه دهند. بنابراین هر چقدر که میزان تحلیل لثه بیشتر باشد، مدت زمان درمان نیز افزایش یافته و در نتیجه بر قیمت نهایی آن تاثیر می‌گذارد.

  • روش درمانی

همانطور که گفتیم دو روش برش لثه و لیزر برای درمان تحلیل لثه وجود دارد. طبیعتا، روش برش لثه به انرژی بیشتری نیاز دارد و همین امر قیمت آن را نسبت به لیزر بیشتر می‌کند. اما برای جلوگیری از خونریزی و بخیه، بهتر است از روش لیزر استفاده کنید که کلینیک مانادنت این کار را توسط بهترین متخصصین کشور انجام می‌دهد. از همه مهمتر که هزینه درمان تحلیل لثه در این کلینیک بسیار مقرون به صرفه بوده و طبق مصوبات تعیین شده وزارت بهداشت صورت می‌گیرد.

هزینه جراحی لیفت لثه

مراقبت‌های پس از جراحی لیفت لثه

توصیه می‌شود پس از عمل لیفت لثه برای بهبود سریع لثه‌ها به نکات زیر توجه کنید:

  • به آرامی مسواک بزنید و از نمونه‌های نرم و خمیر دندان‌های بدون آنزیم استفاده کنید.
  • از جویدن غذاهای سفت جدا خودداری کنید.
  • مصرف سوپ و سبزیجات را فراموش نکنید.
  • به مقدار کافی کلسیم و پروتئین مصرف کنید.
  • از انجام فعالیت‌های فیزیکی سنگین تا چند روز اجتناب کنید.

برای انجام لیفت لثه باید کلینیک‌هایی را انتخاب کنید که پزشکان آن از تجربه و مهارت بالایی برخوردار باشند. کلینیک مانادنت نه تنها به شهروندان ایرانی خدمات‌رسانی می‌کند، بلکه توریست‌های سلامت نیز به دلیل خدمات بی‌نظیر و با کیفیت پزشکی در ایران، این کلینیک را انتخاب می‌کنند. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت‌های روز با واحد پشتیبانی سایت مانادنت تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه
دریافت تخفیف 15% درصدی مانادنت ویژه مراجعه کنندگان از طریق سایت
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17 و پنجشنبه ها 8 الی 13 آماده پاسخگویی به شما هستیم