ایمپلنت ارزان در تهران

متاسفانه، بسیاری از مردم ایران به دلیل رعایت نکردن رژیم غذایی دچار پوسیدگی دندان می‌شوند؛ نرخ پوسیدگی و از دست رفتن دندان در ایران به قدری بالا رفته است که بازار کلینیک‌های نامعتبر و سودجو را در تهران سکه کرده است. اما، تنها تعداد کمی از کلینیک‌های معتبر نظیر مانادنت در حال ارائه خدمات نوین با نازل‌ترین قیمت‌ها هستند؛ به گونه‌ای که حتی بیماران خارجی نیز از آن سر دنیا به دلیل ارزان بودن خدمات پزشکی در ایران به کشورمان سفر کرده و تعدادی از آن‌ها به کلینیک مانادنت مراجعه می‌کنند.

ایمپلنمت دندان با قیمت ارزان

ایمپلنت در واقع بهترین جایگزین برای دندان‌های از دسته رفته است. ایمپلنت‌ها از جنس تیتانیوم خالص تولید شده و سازگاری خوبی با اجزای دندان و لثه دارند. ایمپلنت که به شکل میله باریک (شبیه به پیچ) است توسط پزشک طی فرایندی درون استخوان فک تعبیه شده و سپس روی آن تاج و دندان مصنوعی قرار می‌گیرد. به طور کلی، ایمپلنت دندان از 3 بخش اصلی تشکیل شده است:

  • پایه ایمپلنت: پایه‌ای است که از جنس تیتانیوم ساخته شده و درون استخوان فک قرار می‌گیرد
  • اتصال دهنده یا اباتمنت: اتصال دهنده‌ها بر روی پایه اصلی قرار گرفته و تاج را به آن متصل می‌کنند.
  • تاج: تاج به عنوان دندان مصنوعی شناخته شده و اغلب از جنس سرامیک می‌باشد. این تاج‌ها کاملا شبیه به دندان‌های طبیعی جلوه می‌دهند.

ایمپلنت ارزان در تهران

عمل کاشت ایمپلنت دندان جزو روش‌های تهاجمی بوده و معمولا تحت بیهوشی انجام می‌گیرد. البته، به دلیل عوارض جانبی بیهوشی، بهتر است از آرامبخش استفاده شود که پزشکان کلینیک مانادنت با ارائه خدماتی نوین و روش‌های بی‌حسی حرفه‌ای باعث می‌شوند تا فرد هیچگونه دردی هنگام عمل حس نکند. پس از بی‌حس شدن دندان، پزشک سوراخ کوچکی در استخوان فک ایجاد و پایه را درون آن قرار می‌دهد. سپس، تا زمانی که لثه روی پیچ را بپوشاند و جوش بخورد چند روز به بیمار زمان داده می‌شود.
پس از چند روز، عمل دوم آغاز و اتصال‌دهنده‌ها بر روی پایه قرار می‌گیرند. سپس، تاج با مواد مخصوصی به پایه ایمپلنت پیچ می‌شود. بعد از اتمام جراحی باید مراقبت‌های لازم را انجام بدهید. برای آشنایی با مراقبت‌های پس از ایمپلنت بر روی لینک آبی کلیک کنید.

ایمپلنت ارزان در تهران

انجام ایمپلنت ارزان در تهران

قبل از انجام ایمپلنت دندان باید با دندانپزشک مورد نظر مشورت کنید. مشاوران کلینیک مانادنت همه روزه به تمامی سوالات بیماران پاسخ داده و راهنمایی‌های لازم را قبل از کاشت ایمپلنت به آن‌ها می‌کنند. معمولا مسئله قیمت و هزینه کاشت دندان بسیاری از افراد را از عمل جراحی منصرف می‌کند. اما، شما می‌توانید بهترین تجربه را با ارزان‌ترین قیمت در کلینیک‌های حرفه‌ای و در عین حال مقرون به صرفه نظیر مانادنت انجام دهید.
اگر قصد کاشت ایمپلنت را دارید باید تمام مراقب‌های قبل و بعد از عمل را جدی بگیرید تا طول عمر دندان‌های خود را افزایش دهید. هر چقدر که به توصیه‌های پزشک توجه کنید، فرایند بهبود دندان‌های شما زودتر طی خواهد شد. کلینیک مانادنت با سال‌ها تجربه، این امکان را به شما می‌دهد تا دندان‌های پوسیده و از دست رفته خود را با ناتزل‌ترین قیمت‌ها بازیابی کنید.

ایمپلنت ارزان در تهران

نوشتن دیدگاه
دریافت تخفیف 15% درصدی مانادنت ویژه مراجعه کنندگان از طریق سایت
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17 و پنجشنبه ها 8 الی 13 آماده پاسخگویی به شما هستیم