تيم حرفه اى ما بر پايه آخرين متدهاى درمانى در زمينه امور دندانپزشکى زيبايى و ترميمى، بازسازى لبخند، جراحى دندان و لثه و ايمپلنت هاى دندانى خدمت رسانى مى نمايد.
همچنين با توجه به اهميت پيشگيرى و کنترل مشکلات دندانپزشکى از سنين کودکى، بخشى از مرکز مانادنت با طراحى جذاب ويژه کودکان جهت درمان توسط متخصص دندانپزشکى کودکان اختصاص يافته است.

کليه مراحل درمان در مرکز دندانپزشکى مانادنت تحت نظر دندانپزشک متخصص طرح ريزى و اجرا ميشود. تمام تلاش ما ايجاد محيطى آرامش بخش، زيبا و مجهز مى باشد تا بيماران محترم تجربه اى دلنشين از درمان در اين مرکز به يادگار داشته باشند.

دندانپزشکی زیبایی مانادنت

دندانپزشکان زیبایی هم می توانند حفره ها را پر کرده و سایر روش های اساسی دندانپزشکی را انجام دهند، ولی تمرکز اصلی آنها روی نحوه به نظر رسیدن دندان شما است. اگر سلامت یا کارکرد دندانهایتان دچار مشکل حادی است، به دندانپزشک زیبایی مراجعه نکنید.
دندانپزشکان زیبایی از تکنیک های مختلفی برای رسیدن به لبخندی زیبا برای شما استفاده می کنند. برخی از این تکنیک ها عبارتند از: سفید کردن، سفید کردن لیزری، ونیرها، ارتودنسی ، روکش و کاشت دندان و ....

مانادنت

یک دندانپزشک زیبایی باید در مورد روش ها و روندهای جدید به روز باشد و همچنین دارای سابقه خوبی در زمینه درمان باشد. میزان مهارت، حس زیبایی شناسی، صبور بودن در برابر شرایط مختلف بیماران، و مهارت تطبیق حرکات چشم و دست، از جمله خصوصیات یک دندانپزشک زیبایی خوب است. مانادنت کلینیک دندانپزشکی زیبایی و درمانی است.

 

دریافت تخفیف 15% درصدی مانادنت ویژه مراجعه کنندگان از طریق سایت
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17 و پنجشنبه ها 8 الی 13 آماده پاسخگویی به شما هستیم