ايمپلنت بدون جراحى تهران

ایمپلنت بدون جراحی تهران یعنی خدمات ایمپلنت بدون جراحی که در منطقه تهران انجام می‌شوند به طور کلی متقاضیان زیادی دارد البته این تقاضا به دلیل تبلیغاتی زیادی است که در مدت اخیر برای ایمپلنت‌های بدون جراحی، منتشر شده است. اما پرسش کاربران این است که آیا واقعاً ایمپلنت‌های بدون جراحی، بدون درد و خونریزی هستند؟ همچنین چه کسانی می‌توانند کاندیدای مناسب برای این روش باشند؟ میزان کارآمدی و طول عمر ایمپلنت بدون جراحی چقدر است؟ اگر شما هم در جستجوی ایمپلنت بدون جراحی در تهران هستید می‌توانید ادامه این مطلب را مطالعه کنید و در آخر بهترین مرکز درمانی برای انجام این خدمات را بشناسید. پس با ما همراه باشید.

ایمپلنت بدون درد و جراحی

ایمپلنت بدون درد و جراحی برای چه کسانی قابل انجام است؟ اگر تجربه کشیدن دندان‌های دائمی را مخصوصاً در سنین بزرگسالی داشته باشید، مشاهده کرده‌اید که بعد از مدتی استخوان فک تحلیل می‌رود همچنین لثه بعد از بهبودی، تغییراتی پیدا می‌کند. این شرایط مخصوصاً در زمانی ملموس‌تر خواهد بود که ریشه دندان کشیده شده به سبب موارد ژنتیکی، محکم باشد یا اینکه عمل کشیدن دندان با پارگی زیادی اتفاق بیفتد. در نظر داشته باشید که چنین شخصی برای ایمپلنت بدون درد و جراحی،‌ کاندیدای مناسبی نیست زیرا پزشک مجبور است پیوند بافت نرم انجام دهد تا بتواند تا حدی،‌ تحلیل لثه را برطرف نماید. بنابراین می‌توانیم بگوییم که وقتی استخوان فک تحلیل رفته و ارتفاع آن از دندان‌های دیگر پایین‌تر باشد، نیاز به پیوند‌های استخوانی در این ناحیه داریم به علاوه توضیح دادیم که برای لثه تحلیل رفته نیز با همین مشکل رو به رو هستیم.

ايمپلنت بدون جراحى
با این حساب، برای ایمپلنت بدون درد و جراحی بایستی موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • اگر دندان کشیده شود و در بستر یا کانال‌های آن عفونتی وجود نداشته باشد، متخصص با بررسی شرایط استخوان فک و همچنین لثه، می‌تواند برای ایمپلنت بدون جراحی اقدام کند. به عبارتی بلافاصله بعد از کشیدن دندان، انتخاب این روش درمانی، جوابگو و قابل اجرا است زیرا همان‌طور که گفتیم، جایگزین کردن دندان دائمی به سرعت اتفاق می‌افتد و فرصتی برای تحلیل لثه و استخوان فک وجود ندارد.
 • بیمارانی که با مشکلات مغز استخوان یا پوکی استخوان درگیر هستند نمی‌توانند کاندید مناسبی برای ایمپلنت بدون جراحی باشند. البته لازم به ذکر است که تشخیص نهایی در این باره با دندانپزشک متخصص است.
 • ایمپلنت بدون جراحی باید توسط متخصص ماهر انجام شود زیرا متخصص تنها با تکیه بر دانش و تجربه خود، این کاشت را بدون دید کافی و با اسکن‌های سه بعدی انجام می‌دهد.
 • ایمپلنت بدون جراحی برای مبتلایان به بیماری‌ دیابت نیز گزینه مناسبی است زیرا بسیاری از این بیماران نمی‌توانند تحت عمل‌های جراحی طولانی قرار بگیرند همچنین نباید در لثه آن‌ها برش‌ها و خونریزی‌های عمیق اتفاق بیفتد.
 • ممکن است افراد، زمان کافی برای رفت و آمد‌های مکرر به مطب دندانپزشکی را نداشته باشند و مجبور هستند در فرصتی محدود، ایمپلنت را انجام دهند. در این مواقع اگر بیمار شرایط مناسب را داشته باشد متخصص با استفاده از ایمپلنت بدون جراحی، مشکل محدودیت زمانی را حل می‌کند.

مزایای ایمپلنت بدون جراحی

یکی مزایای ایمپلنت بدون جراحی همان‌طور که در بخش‌های قبلی گفتیم وقت کمتری از ایمپلنت‌های معمول نیاز دارد و با توجه به همین نکته مورد توجه قرار می‌گیرد. با این حال مزایای دیگری هم می‌توانیم برای این روش نام ببریم:

 • دوران نقاهت بعد از ایمپلنت بدون جراحی، کوتاه است و صورت بیمار ورم نمی‌کند.
 • این روش برای بیمارانی که از جراحی و برش لثه‌ها وحشت دارند، مناسب است.
 • ایمپلنت بدون جراحی از تحلیل رفتن استخوان فک، جلوگیری می‌کند.
 • خونریزی بعد از این روش، بسیار کمتر از روش‌های دیگر است.
 • بلافاصله بعد از انجام ایمپلنت بدون جراحی، بیمار می‌تواند غذا بخورد.
 • بیمار می‌تواند بعد از این روش به فعالیت‌های معمول و روزمره خود بپردازد و نیازی به استراحت ندارد.
 • ایمپلنت بدون جراحی برای دندان‌های جلویی هم مناسب است به‌ خصوص که فاصله لثه‌ای بین دندان‌ها از بین نمی‌رود و ظاهر زیبای آن حفظ می‌شود.

ایمپلنت بدون درد و جراحی

اگر شرایطی را که نام بردیم دارید و بر اساس این موارد، کاندید مناسبی برای ایمپلنت بدون جراحی هستید می‌توانید برای دریافت این خدمات به کلینیک دندانپزشکی مانادنت مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره تعرفه‌های ایمپلنت بدون جراحی تهران از وب سایت مانادنت بازدید کنید و مطمئن شوید که پزشکان با تجربه در این مرکز آماده ارائه خدمات تخصصی می‌باشند.

نوشتن دیدگاه
دریافت تخفیف 15% درصدی مانادنت ویژه مراجعه کنندگان از طریق سایت
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17 و پنجشنبه ها 8 الی 13 آماده پاسخگویی به شما هستیم