دندانپزشکی اقساطی

تعداد معدودی از افراد دوست دارند که در صندلی دندانپزشک بنشینند، اما انجام قرار ملاقات های منظم با دندانپزشک بهداشت دندان های شما را تضمین می کند. مراجعه حداقل سالی یک بار به دندانپزشك توصیه می شود. اما انجام قرارهای شش ماهه مانع از بروز همه ی مشكلات مرتبط با دهان مانند پوسیدگی دندان و بیماری لثه می شود. در اینجا دلایلی وجود دارد که شما باید هر شش ماه یک بار به دندانپزشک خود مراجعه کنید.

دندانپزشکی قسطی

با توجه به اینکه مساله دهان و دندان به همراه سلامت و زیبایی دندان ها از اهمیت ویژه ای در روابط اجتماعی و کاری هر فرد در جامعه برخوردار است و سلامت دندان ها از جمله موارد تضمین و جلوگیری از بسیاری از بیماری هاست و همینطور با توجه به اینکه هزینه های انجام کارهای دندانپزشکی می تواند بالا باشد و بیشتر دکترها و کلینیک های دندانپزشکی هم به صورت قسطی کار نمی کنند؛ پرداخت هزینه دندانپزشکی به صورت اقساطی می تواند راه حل مفیدی برای کارهایی مانند ایمپلنت و دندانپزشکی زیبایی باشد.
پرداخت هزینه دندانپزشکی به صورت اقساطی تا حدودی این نگرانی را برطرف کرده است. کلینیک مانادنت پاسداران جهت رضایتمندی و خشنودی بیماران امکانات و تسهیلاتی برای پرداخت اقساطی خدماتی مانند دندانپزشکی را در نظر گرفته است و این امکان را فراهم آورده که متقاضیان بتوانند اقساط دندانپزشکی خود را به مرور زمان پرداخت کنند.
از پوسیدگی دندان جلوگیری کنید
دندانپزشکان می توانند به سرعت پوسیدگی دندان را از بین ببرند. وضعیت پوسیدگی دندان ها می تواند هر شش ماه بدتر شود زیرا پلاک ساخته می شود و به آرامی دندان های شما را خراب می کند. مراجعه دو بار در سال به دندانپزشک مانع از پوسیدگی دندان شما می شود، بنابراین می توانید سلامت دهان و دندان خود را بهبود ببخشید و تأثیرات ایجاد پلاک را معکوس کنید. اما در صورت عدم درمان، این بیماری اغلب باعث درد و حفره های دندانی می شود و حتی می تواند لثه ها را تحریک کند.
از ایجاد پلاک جلوگیری کنید
پلاک یک ماده چسبنده است که به دندان و لثه شما چسبیده و پر از باکتری های مضر است. هنگامی که پلاک روی دندان های شما جمع می شود، می تواند منجر به ایجاد جرم شود که این خود باعث تغییر رنگ دندان ها می شود. چندین علت برای ایجاد پلاک وجود دارد. از جمله مسواک زدن نامنظم. تحقیقات نشان می دهد که از هر چهار بزرگسال یک نفر دو بار در روز دندان های خود را مسواک نمی زنند. در حالی که یک نفر از 10 نفر مرتباً تمیز کردن دندان های خود را فراموش می کنند. با این حال، مراجعه به دندانپزشک دو بار در سال، از ایجاد پلاک جلوگیری می کند و دندان های شما را در شرایط تمیز و سالم تری قرار می دهد.

دندانپزشکی اقساطی
بیماری لثه را متوقف کنید
دندانپزشک شما می تواند اولین نشانه های بیماری لثه را، مدت ها قبل از اینکه به یک مشکل جدی تبدیل شود، تشخیص دهد. به این ترتیب می توانید قبل از اینکه این وضعیت بدتر شود مشکل را برطرف کنید. در صورت عدم درمان، غالبا لثه های شما قرمز و متورم می شوند و حتی می توانند مصرف غذاها و نوشیدنی های مورد علاقه خود را دردناک جلوه دهند. یک دندانپزشک خوب روش هایی را برای جلوگیری از بیماری لثه ارائه می دهد.

در آینده پس انداز کنید

شناسایی زود هنگام مشکلات مربوط به دهان و دندان می تواند در دراز مدت پول بیشتری را برای شما صرفه جویی کند. مراقبت و نگهداری منظم از دندانهای شما احتمال ابتلا به بیماری لثه و پوسیدگی دندان را کاهش می دهد و احتمالاً به کارهای دندانپزشکی پرهزینه مانند کشیدن دندان احتیاج ندارید. مراجعه به دندانپزشک هر شش ماه یک بار به این معنی است که می توانید از درمان های گران قیمت جلوگیری کنید و در آینده با یک صورتحساب غیر منتظره برخورد نخواهید کرد.

هزینه های دندانپزشک

دندانپزشکی یک سرویس حرفه ای است که هم هنر و هم یک علم است. با توجه به بالا بودن هزینه های دندانپزشکی بسیاری از مردم توانایی پرداخت هزینه ها را ندارند و به این هزینه ها معترض هستند. اغلب دندانپزشکان معتقدند که هزینه های مخارج کلی بسیار زیاد است. اکثر دندانپزشکان معتقدند که 60 تا 80 درصد آنچه را که بیمار می پردازد صرف هزینه انجام یک عمل مدرن دندانپزشکی می شود. دندانپزشکان باید هزینه هایی از قبیل اجاره یا وام مسکن در فضای اداری خود، حقوق و دستمزد بهداشتی، مدیران و پذیرندگان دفتر، بیمه خدمات درمانی، مالیات، ملزومات، بیمه تجارت و فناوری و... را پرداخت کنند.

هزینه های دندانپزشک

هزینه های دندانپزشکی در ایران

ایران از نظر دندانپزشکی از جایگاه بالایی برخوردار است. تقاضای زیاد برای کارهای دندانپزشکی در ایران باعث گسترش دانش و تخصص بسیاری از دندانپزشکان ایرانی شده است. به دلیل وجود کلینیک های پیشرفته دندانپزشکی در ایران و نیز قیمت مناسب خدمات دندانپزشکی، ایران برای بسیاری از کشورها مقصد درمانی دندانپزشکی شماست.
با توجه به اینکه هزینه های خدمات بهداشتی و درمانی در ایران بسیار مناسب می باشد؛ ایران برای افرادی که جویای مراقبت های دندانپزشکی هستند؛ پیشنهاد بسیار خوبی می باشد.
با توجه به کیفیت و در عین حال قیمت مناسب خدمات دندانپزشکی و آرایشی و بهداشتی موجود در ایران، این کشور به یک مقصد مورد علاقه برای بیماران دندانپزشکی از کشورهای مختلف به ویژه کشورهای خاورمیانه تبدیل شده است که قادر به پرداخت قبض های سنگین برای کارهای دندانپزشکی در کشور خود نیستند.

دریافت تخفیف 15% درصدی مانادنت ویژه مراجعه کنندگان از طریق سایت
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17 و پنجشنبه ها 8 الی 13 آماده پاسخگویی به شما هستیم